Beruška pup(p)et

Připravili jsme pro Vás dětskou sadu, která je ideální jako zajímavý neobvyklý dárek, protože podporuje rozvoj dítěte. Berušková sada potěší každého malého oslavence.

990 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • ručně šitý maňásek Beruška (v: 26 cm)
  • glycerinové mýdlo se želvou (7cm)
  • bavlněný, ručně malovaný šátek  (74 x 94 cm)
  • originální vak na záda s vyšívaným logem - vyrobeno v chráněné dílně speciálně pro lovesouvenirs (38 x 35 cm)

 

Maňásek Beruška je vyroben z hebkého kvalitního materiálu, který je odolný a velmi trvanlivý. Při jeho šití bylo zohledněn rozdíl ve velikosti dámské a pánské ruky, proto se může zábavy zúčastnit kterýkoliv z rodičů. Beruška se stane společníkem na dlouhá léta, nejen jako maňásek, ale i jako plyšová hračka – společník už do kočárku, protože je vyrobena tak, aby byla vhodná pro děti už od jejich narození.

Společnou hrou s dětmi rozvíjíte jejich vyjadřovací a motorické schopnosti a učíte se s dětmi komunikovat pomocí gest a posunků. Je to velmi důležité pro jejich pozdější vývoj a jejich vyjadřovací schopnosti v dospělosti.

Dolaďte se červeným bavlněným šátkem s ručně kresleným motivem berušek. Tento šátek je vyroben ze 100% bavlny a ozdoben barvami, které neobsahují žádné chemikálie a jsou vhodné i pro použití při citlivé pleti. Šátek je dostatečně velký pro děti i dospělé.

Sada je doplněna fialovým voňavým mýdlem vyrobeným s použitím kvalitního glycerinu, bez použití chemických barviv a konzervantů. Lahodná ovocná vůně změní každou koupel v potěšení smyslů. Toto mýdlo je vyrobeno speciálně pro děti, zanechává jejich pokožku jemnou a hydratovanou. V každém mýdle je schována želvička, která bude mít po spotřebování mýdla úspěch jako drobná hračka do vany.

Tato sada je dodávána v originálním vaku na záda, který poslouží velmi dobře jako baťůžek pro děti i dospělé – například pro přenášení Berušky. Tento vak byl vyroben speciálně pro lovesouvenirs, z kvalitní bavlněné látky, kterou je možné – stejně jako Berušku – prát na 30°C.