Chlupáč

Chlupáč dorazil z pohádky O Saxaně a lexikonu kouzel, aby udělal radost každému malému oslavenci.  Je rozpustile roztomilý, veselý a rozhodně se stane kamarádem Vašeho malého raráška, který s ním bude zažívat nejednou dobrodružství.

790 Kč
Můžeme doručit do:
20.11.2019
Skladem

Sada obsahuje

  • plyšová hračka Chlupáč (30 cm)
  • ručně malovaný bavlněný šátek s motivem berušek (74 x 94 cm)
  • glycerinové ovocné mýdlo se želvičkou (7 cm)
  • originální vak na záda s vyšívaným logem - vyrobeno v chráněné dílně speciálně pro lovesouvenirs (38 x 35 cm)

 

Chlupáč je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný a přitom hebký.  Stane se Vašímkamarádem na dlouhá léta, nedoporučujeme jej však jako hračku pro velmi malé děti, kvůli obsahu drobných částí – Chlupáčových oček. Pokud dojde k zašpinění plyšového kamaráda, dopřejte mu ruční koupel v tekutém pracím prášku na jemné prádlo.

Společnou hrou s dětmi rozvíjíte jejich vyjadřovací a motorické schopnosti a učíte se s dětmi komunikovat pomocí gest a posunků. Je to velmi důležité pro jejich pozdější vývoj a jejich vyjadřovací schopnosti v dospělosti. Utužujete pouto mezi Vámi a budujete se svým dítětem vztah založený na společně strávených chvílích a srozumitelné komunikaci. Pokud jsou děti zvyklé s Vámi komunikovat již od raného dětství, bude to pro ně daleko jednodušší i v pozdějším věku.

Hra s plyšovou hračkou pozitivně ovlivňuje rozvoj fantazie Vašeho dítka, jeho jemnou motoriku a vyjadřovací schopnosti.

Ozdobte své dítě originálním bavlněným šátkem s ručně kresleným motivem koťátek. Tento šátek je vyroben ze 100% bavlny a ozdoben barvami, které neobsahují žádné chemikálie. Šátek je dostatečně velký pro děti i dospělé. Při jeho výrobě autorka vycházela ze zkušeností s vlastními dětmi - testování tohoto výrobku měli na starost ti nejpovolanější.

Sada je doplněna voňavým mýdlem vyrobeným s použitím kvalitního glycerinu, bez použití chemických barviv a konzervantů. Lahodná borůvková vůně změní každou koupel v zážitek. Toto mýdlo je vyrobeno speciálně pro děti, zanechává jejich pokožku jemnou a hydratovanou. V každém mýdle je schována želvička, která bude mít po spotřebování mýdla úspěch, jako drobná hračka do vany.

Tato sada je dodávána v originálním vaku na záda, který poslouží velmi dobře jako baťůžek pro děti i dospělé – například pro přenášení Chlupáče. Tento vak byl vyroben speciálně pro lovesouvenirs, z kvalitní látky, kterou je možné prát na 30°C.