Cvičíme s Jogim

Představujeme Vám našeho speciálního hosta – Jogiho. Je to nejlepší kamarád Salamby. Miluje cvičení jógy, ale nejraději dělá radost všem zvídavým dětem, které se rády hýbou, vymýšlejí nejrůznější hry a baví je pohyb venku. Tato sada je ideální jako zajímavý dárek, který podporuje psychický i motorický rozvoj dětí. Sada s Jogim potěší každého malého oslavence.

1 190 Kč
Můžeme doručit do: 19.12.2017
Skladem

Sada obsahuje

  • Plyšovou hračku Jogiho (38 cm)
  • Glycerinové ovocné mýdlo se želvou (7 cm)
  • Bavlněný, ručně malovaný šátek (74 x 94 cm)
  • originální vak na záda s vyšívaným logem - vyrobeno v chráněné dílně speciálně pro lovesouvenirs (38 x 35 cm)

 

Jogi je speciálně ručně ušit z kvalitního materiálu, který je odolný a přitom hebký. Je vyveden v zářivých veselých barvách, aby byl pro děti zajímavý. Jeho tělíčko je uzpůsobeno pohybu s využitím pro předvádění pohybů – z jógy, tance a cvičení. Děti napodobováním pohybů Jogiho získávají výbornou kontrolu nad svým tělem, v rámci hry cvičí a protahují se. Cvičení je nezbytné pro správný růst a vývoj jejich těla. Přirozeně získávají vztah k pohybu a cvičení neberou jako něco negativního. Hra s plyšovou hračkou rozvíjí jejich jemnou motoriku, řeč a fantazii.

Společnou hrou a cvičením s dětmi, rozvíjíte jejich vyjadřovací a motorické schopnosti a učíte se s dětmi komunikovat pomocí pohybu. Je to velmi důležité pro jejich pozdější vývoj a schopnosti v dospělosti. Utužujete pouto mezi Vámi a budujete se svým dítětem vztah založený na společně strávených chvílích a srozumitelné komunikaci. Pokud jsou děti zvyklé s Vámi komunikovat již od raného dětství, bude to pro ně daleko jednodušší i v pozdějším věku.

Ozdobte své dítě originálním bavlněným šátkem s ručně kresleným motivem berušek. Tento šátek je vyroben ze 100% bavlny a ozdoben barvami, které neobsahují žádné chemikálie. Šátek je dostatečně velký pro děti i dospělé. Při jeho výrobě autorka vycházela ze zkušeností s vlastními dětmi - testování tohoto výrobku měli na starost ti nejpovolanější.

Sada je doplněna voňavým mýdlem vyrobeným s použitím kvalitního glycerinu, bez použití chemických barviv a konzervantů. Lahodná borůvková vůně změní každou koupel v zážitek. Toto mýdlo je vyrobeno speciálně pro děti, zanechává jejich pokožku jemnou a hydratovanou. V každém mýdle je schována želvička, která bude mít po spotřebování mýdla úspěch, jako drobná hračka do vany.

Tato sada je dodávána v originálním vaku na záda, který poslouží velmi dobře jako baťůžek pro děti i dospělé – například pro přenášení Jogiho. Tento vak byl vyroben speciálně pro lovesouvenirs, z kvalitní látky, kterou je možné – stejně jako Jogiho – prát na 30°C.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .