Dámská přesila

,,I tu nejupovídanější ženu naučí láska mlčet."

Molière

Tuto originální sadu jsme vytvořili pro nejlepší kamarádky, které si mají vždy co říct. Udělejte si parádní odpoledne či večer a proberte všechno, co můžete probrat pouze s jediným člověkem na zemi.

1 190 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • 2 vinné sklenice Turbulence (350 ml)
  • lahvové polosladké víno Dámská záležitost (0,7 l)
  • zrnková káva Happy Beans (250 g)
  • glycerinová mýdlová pivoňka červená (10 cm)
  • glycerinová mýdlová pivoňka růžová (10 cm)
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Vychutnejte si polosladké růžové víno, které Vás zaujme svojí krásnou barvou, ovocnou vůní a jemnou lahodnou chutí.

Kvalitní víno se nejlépe snoubí se zajímavou skleničkou. Vybrali jsme pro Vás dvě designové, které byly vyrobeny v české sklárně, která si potrpí na kvalitě výroby a dlouhé tradici. Sklenky se dodnes vyrábějí ručně, není proto možné vyrobit dvě zcela stejné.

Po vínku je čas na dobrou kávu. Nejlepší káva je ta čerstvě namletá, proto ji dodáváme v zrnkové podobě, abyste si ji mohli připravit čerstvou, jakmile na ni dostanete chuť. Má identickou specifickou chuť, delikátní aroma a jemnou vůni z pražírny v samém srdci Jeseníků.

Podělte se k kamarádkou o mýdlovou pivoňku, která se sotva vleze do dlaně. Je vyrobena ručně vyrobena z kvalitního glycerinu. Můžete ji použít jako klasické mýdlo, pokožku zanechá hebkou a vláčnou, jako dekoraci bytu či koupelny, nebo schovat do čistě vypraného prádla, dodá mu na dlouhou dobu úžasnou vůni.  

Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně v České republice.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Dekorace a květiny nejsou součástí sady.

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.