Diamond Club

„Když v životě nedostáváte to, po čem toužíte, nemusí to být proto, že si to nezasloužíte, ale proto, že si zasloužíte mnohem víc.”
Francesco Petrarca

Vítejte v luxusní gentlemanském Diamond Clubu. Jeho společnost je velmi vybraná, schází se zde muži, kteří se nebojí jít svojí vlastní cestou a nikdy se nevzdávají svého cíle. Uznávají poctivou práci a léty prověřenou klasiku. Příliš neexperimentují, mají rádi, když všechno funguje, jak má. Dokáží si život vychutnat naplno a nešetří na nesprávných místech. Jsou vybroušeni léty jako vzácný diamant – k naprosté dokonalosti.

3 990 Kč
Můžeme doručit do:
3.8.2021
Skladem

Sada obsahuje

  • broušená karafa (0,7 l)
  • 6 broušených sklenek (200 ml)
  • rum Diplomático Reserva Exclusiva (0,7 l)
  • ručně šitá kožená peněženka s plachetnicí
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Vybrali jsme pro Vás exkluzivní sadu, která byla ručně vyrobena a vybroušena v české sklárně s dlouholetou tradicí. Set luxusního skla se skládá z karafy, kterou můžete naplnit výborným rumem či whisky. Sada by nebyla kompletní bez šesti skleniček.

Nezbytnou součástí této sady je Diplomático. Jedná se prémiový třtinový rum, který osm let stárne v dubových sudech. Ve svém obsahu má vyšší podíl rumů vyrobených v měděných kotlíkových destilačních zařízeních. Výsledkem je znatelně bohatší a sladší rum, výjimečně vyvážený a lahodně jemný na patře.

Blýskněte se koženou peněženkou, ručně šitou a ozdobenou motivem historické plachetnice. Ukažte svému okolí, že kladete důraz na kvalitu a víte, co se nosí.

Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně v České republice.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Dekorace a květiny nejsou součástí sady. 

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.