Dva na svatbě

„Veliká láska? Já myslím, že to je, když dva lidé se dovedou snášet po celý život, oddaně a věrně.“

 Karel Čapek

Sestavili jsme pro Vás tuto výjimečnou sadu pro nezapomenutelné večery ve dvou. Udělejte si chvilku pro sebe, zapalte svíčky se znamením, nalijte si lahodné polosladké víno do exkluzivních sklenic a nechte se unášet poklidným tokem příjemně stráveného večera.

1 290 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • 2 vinné sklenice se zlatým pruhem (350 ml)
  • lahvové víno Pálava Čejkovice (0,7 l)
  • 2 ručně zdobené parafinové svíčky
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Dopřejte si kousek luxusu se zlatem dekorovanými sklenicemi tradiční české výroby. Šikovné ruce českých sklářů nám po generace umožňují vychutnat si společné chvíle s nejbližšími.

Vybrali jsme pro Vás exkluzivní víno z vinařství v Čejkovicích, přímo ze srdce jižní Moravy. Tento výběr z hroznů se urodil v roce 2015, který byl z dlouhodobého hlediska jedním z nejlepších vinařských roků. Polosladké víno doporučujeme podávat k vybraným sýrům a drůbeži. Nejlepší teplota k podávání je doporučena 11 – 12°C.

Sada dále obsahuje dvě parafinové svíčky, které byly ručně nazdobeny voskovými pláty. Při výrobě nejsou používány žádné stroje ani lepidla, motivy jsou na svíčky aplikovány pouze teplem lidských rukou. Tento výrobek pochází z chráněné dílny, kde se na jeho výrobě podílejí lidé, kteří by jinak těžko získali práci. Koupí těchto produktů  podpoříte jejich šanci na dobré zaměstnání a lepší život.  

V rámci objednávky si můžete zvolit z 12 znamení, máte na výběr ze dvou typů reliéfu. Váš výběr nám prosím sdělte do poznámky k objednávce. Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně v České republice.

Sada je dodávána v originálním recyklovatelném dřevěném boxu, který je vyroben ručně v České republice. 

Květiny a dekorace nejsou součástí objednávky.