Dva v La Scale

,,Čím víc máme lásky, tím lehčeji poputujeme světem.”

Immanuel Kant

Čeká Vás neopakovatelný elegantní večer, který je pro Vás velmi důležitý. Tuto sadu jsme vytvořili speciálně pro dokonalý pár lidí, kteří k sobě neodmyslitelně patří. Každému udělá radost něco jiného, a víno si vychutnají společně. Zpomalí ještě na chvilku, než se vydají do víru velkoměsta, za kulturou či zábavou. Každý je jiný, neopakovatelný, ale přesto je spojuje mnoho.

2 790 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • 2 vinné sklenice Elements (350 ml)
  • lahvové víno Pálava Čejkovice (0,7 l)
  • pánský dřevěný motýlek (13 cm)
  • náramek z vinutých perel
  • ozdobný váček s vyšitým logem lovesouvenirs pro uchování vinutých perel (13 x 10 cm)
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

V rámci této sady dodáváme dva kusy sklenic, výběr jejich motivu je vždy pouze na našem rozhodnutí, ale vždy k sobě budou ladit. Byly vyrobeny ručně v české sklárně a vyzdobeny pískovaným motivem. Tak jako nová divadelní hra je vždy malým překvapením, bude pro Vás i motiv skleniček do poslední chvíle tajemstvím. 

Vybrali jsme pro Vás exkluzivní víno z vinařství v Čejkovicích, přímo ze srdce jižní Moravy. Tento výběr z hroznů se urodil v roce 2015, který byl z dlouhodobého hlediska jedním z nejlepších vinařských roků. Polosladké víno doporučujeme podávat k vybraným sýrům a drůbeži. Nejlepší teplota k podávání je 11 – 12°C.

Oblíbeným doplňkem gentlemana se stane nadčasový motýlek, který byl ručně vyroben z ořechového dřeva a dekorován laserem. Dokonale se hodí k elegantnímu obleku do divadla. Budete nepřehlédnutelný. Jeho praktické zapínání je velmi jednoduché a před odchodem Vás nezdrží.

Zamilujte se do originální sady skleněných šperků, které byly vyrobeny ručně z českého skla. Každý korálek je originál, díky způsobu výroby není možné vytvořit dva stejné. Nadčasová černobílá kombinace dokonale podtrhne Vaši vizáž a malé černé získají styl.

Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně v České republice.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Dekorace a květiny nejsou součástí sady. 

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.