Dva v zimě

„Muž a žena jsou dvě poloviny, které spějí k tomu, aby vytvořily celek.“

Platón

 

Občas je potřeba zpomalit a dopřát si večer ve dvou s dobrým vínem. Vypnout všechny komunikační prostředky, které nás ruší, a povídat si s člověkem, v jehož blízkosti je nám příjemně. Tato sada je také vhodná jako svatební dar nebo jako pěkná inspirace pro příjemně strávený večer ve dvou.

1 390 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • 2 vinné sklenice Viola (350 ml)
  • lahvové víno Rulandské šedé, pozdní sběr 2015 (0,7 l)
  • 2 parafinové svíčky se znamením, ručně zdobené
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Vychutnejte se společně Rulandské šedé, jakostního vína s přívlastkem pozdní sběr z roku 2015. Tento rok byl z dlouhodobého pohledu jedním z nejlepších v úrodě pěkných moravských vín. Doporučujeme podávat při teplotě 10 - 12°C, k vybraným sýrům a k drůbeži. Toto víno je výbornou volbou, pokud hledáte něco nového, nebo něco důvěrně známého.

Kvalitní víno si vyžaduje luxusní sklo od českých sklenářů. Skleničky v sadách od lovesouvenirs jsou vždy baleny v páru, abyste si mohli vychutnat večer s tím nejbližším naplno. Čirá jednoduchá elegance podtrhuje charakter vína a jeho duši.

Sadu doplňují dvě parafinové svíčky se znameními, které byly ručně nazdobeny voskovými pláty. Při výrobě nejsou používány žádné stroje ani lepidla, motivy jsou na svíčky aplikovány pouze teplem lidských rukou. Tento výrobek pochází z chráněné dílny, kde se na jeho výrobě podílejí lidé, kteří by jinak těžko získali práci. Koupí těchto produktů podporujete  jejich šanci na dobré zaměstnání a lepší život.  

V rámci objednávky si můžete vybrat z 12 znamení, každé bylo vyrobeno ve dvou typech reliéfu. Váš výběr nám prosím sdělte do poznámky k objednávce.  

Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně, v České republice.

Sada je dodávána v originálním recyklovatelném dřevěném boxu, který je vyroben ručně v České republice. 

Květiny a dekorace nejsou součástí objednávky.