Elektra Glide

,,Bůh, který nám dal život, nám ve stejný čas dal také svobodu.”

Thomas Jefferson

 

Připravili jsme pro Vás stylovou sadu pro moderního muže, který ví, co od života očekává. Nalaďte se na rebelskou notu a vyražte na cestu za nevšedními zážitky. Vítr ve vlasech, teplo letního večera naráží do pokožky tváře a přináší s sebou nové výzvy. Vnímáte jenom rytmické bublání silného motoru před sebou a najednou máte pocit, že svět patří na okamžik jenom Vám a čas se zastavil.

2 490 Kč
Můžeme doručit do:
20.11.2019
Skladem

Sada obsahuje

  • pánský dřevěný motýlek (13 cm)
  • ručně šitá kožená peněženka s motivem motorky
  • sada 2 kusů barevných ponožek (vel. 43 - 45)
  • lahvové víno Pánská záležitost (0,7 l)
  • zrnková káva Happy Beans (500 g)
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Buďte gentleman, který moc dobře ví, co se nosí, a nebolí se neformální elegance. S dřevěným motýlkem budete jiný, budete výjimečný. Dokážete, že tradice Vám nejsou cizí, ale nebojíte se si je uzpůsobit podle sebe. Tmavě dřevěný motýlek s modrou stuhou se hodí k jakékoliv košili, i k té džínové.

Kvalitní peněženka je jedním z mála pánských šperků, které přitáhnou pozornost, a proto by se na nich nemělo šetřit. Ručně šitá peněženka z pravé kůže s motivem poctivé motorky zaujme nejeden pohled. Vůně kůže patří k vůni muže, budete mít vždy pocit, že máte něco výjimečného, co se k Vám hodí.

V každé roční době Vám rozzáří den stylové barevné ponožky. V naší sadě najdete dva dokonalé páry, které se k sobě vzájemně výborně hodí. Ať jste gentleman v obleku, nebo pohodář s neformálním uvolněným stylem, tímto zajímavým doplňkem zaručeně přitáhnete pozornost. V naší sadě jsou záměrně dvoje – pro každý případ, že by se jedny záhadně ztratily.

Dopřejte si originální kávu, která se praží v srdci jesenických hor. Má nezaměnitelné aroma, které ocení každý, kdo má rád dobrou kávu. Čerstvě mletá je nejlepší, proto Happy Beans dodáváme v zrnkové verzi v pořádném balení, které chvilku vydrží, poctivých 500 g.

Udělejte si chvilku v dobré společnosti a otevřete láhev Chardonnay. Zaujme Vás svou nadčasovou chutí a zlatavou barvou. Ideální teplota k podávání tohoto vína je 10 - 12°C. Hodí se dokonale k drůbeži a sýrům.

Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně v České republice.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Dekorace a květiny nejsou součástí sady. 

Zákon prodeje alkoholu mladším 18 let.