Francouzská fregata

„Nikdo na světě nemá víc nepřátel než upřímný, hrdý a cituplný muž, který bere osoby a věci tak, jak jsou, a ne, jaké by chtěly být.“

Nicolas Chamfort

 

Velmi pečlivě jsme pro Vás vytvořili exkluzivní dárkovou sadu, která zaujme každého moderního muže s duší námořníka. Naberte vítr do plachet a vydejte se směrem k zemím neprozkoumaným. Vybavte se na cestu opravdu stylově, ať je vidět, že se vyznáte.

3 190 Kč
Můžeme doručit do:
20.11.2019
Skladem

Sada obsahuje

  • pánský dřevěný motýlek s červenými puntíky (13 cm)
  • ručně šitá kožená peněženka s motivem plachetnice
  • plnicí pero Lamy černé
  • sada 2 kusů barevných ponožek (vel. 43 - 45)
  • lahvové víno Pánská záležitost (0,7 l)
  • zrnková káva Barist Signature (250 g)
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Dolaďte se ručně vyřezávaným dřevěným motýlkem s červenými puntíky – vynikněte, nejděte s davem a buďte výjimečný. Nadčasový design, který podtrhne Vaši originalitu a hodí se nejlépe k bílé košili.

Udělejte dojem koženou peněženkou, ručně šitou a ozdobenou motivem historické plachetnice. Ukažte svému okolí, že kladete důraz na kvalitu a víte co se nosí.

Pište svoje vzkazy jako gentleman. Plnící pera jsou na úrovni a každý muž, kterému zdobí kapsičku saka dává najevo, že se opravdu orientuje ve světě moderního stylu. Ručně napsaný vzkaz královsky modrým inkoustem je opravdovou nadčasovou záležitostí.

Buďte jedineční s novými originálními ponožkami, které podtrhnout Váš styl a nezávislost. Jsou z kvalitního hebkého materiálu, kde většinový podíl tvoří česaná bavlna pro Váš maximální komfort.  Příjemně se nosí a každý pár je originál. V naší sadě se urodily rovnou dvoje puntíkované, pro případ, že by se jedny záhadně ztratily v pračce.

Dopřejte si originální delikátní kávu, která se praží v srdci jesenických hor. Má charakteristické aroma a plnou chuť, kterou ocení každý, kdo má rád opravdu dobrou kávu. Čerstvě mletá provoní domov i duši, proto Happy Beans dodáváme v zrnkové verzi.

Vychutnejte si  polosuché Chardonnay, které zrálo na slunných španělských vinicích a v České republice dostalo originální obal a stala se z něj opravdová Pánská záležitost. Doporučujeme podávat v provozní teplotě v přítomnosti lahodného sýra.  

Výrobky v této stylové pánské sadě jsou vyrobeny ručně v České republice, pouze pero jenž bylo vyrobeno v Německu v rodinné firmě, která se jejich výrobě věnuje po generace.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Chilli a dekorace nejsou součástí dárkové sady.