Galeona

,,Pouze ti, kteří se odváží jít příliš daleko, mohou přijít na to, jak daleko se dá jít.”

Thomas Stearns Elliot

Poznejte jedinečnou sadu pro moderního gentlemana. Pro večer ve dvou, i pro plánování důležité schůzky. Skutečný muže toho nepotřebuje mnoho, aby udělal dojem. Trochu s hlavou v oblacích, ale přitom s nohama pevně na zemi. Elegán, i praktik. Pivař, ale pivař na úrovni.

2 190 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • ručně šitá kožená peněženka s motivem plachetnice
  • pánský dřevěný motýlek (13 cm)
  • 2 sklenice na pivo Bohemia crystal (550 ml)
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Buďte nepřehlédnutelný s designovým pruhovaným motýlkem, který byl vyroben ručně z ořechového dřeva a motiv byl vypálen laserem. Výborně se hodí k jakékoliv košili, ke svatebnímu obleku i na promoci. Díky svému způsobu zapínání je velmi praktický. Oceníte to zejména v okamžiku, kdy je potřeba stihnout maximum činností za minimální čas.

Kvalitní koženou peněženku oceníte zejména v situacích, kdy je potřeba udělat dojem. Byla vyrobena ručně z pravé kůže a ozdobena motivem motorky historické plachetnice. Díky přirozené specifické vůni kůže, budete mít vždy pocit, že jste obdrželi něco opravdu speciálního.

Vychutnejte si oblíbenou značku piva z těchto exkluzivních sklenic, které byly vyrobeny v české sklárně s dlouhou tradicí výroby. Pivo chutná nejlépe v dobré společnosti, proto jsou sklenice v naší sadě v páru.

Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně v České republice.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. 

Dekorace a květiny nejsou součástí sady.