Hrajeme si s Klárkou

Kdo pak by neznal kosici Kláru?  Tato kosí slečna je naprosto speciálním hostem v našich dětských sadách. Děti s ní zažijí mnoho dobrodružství. Naši nejmenší se učí nejlépe formou hry – taková práce pro ně nepředstavuje stres, ale zábavu. Při hře s maňáskem u nich rozvíjí verbální i neverbální komunikační dovednosti.

1 290 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • plyšová hračka Klára (56 cm)
  • ručně malovaný bavlněný šátek s motivem koček (74 x 94 cm)
  • glycerinové ovocné mýdlo se želvičkou (7 cm)
  • originální vak na záda s vyšívaným logem - vyrobeno v chráněné dílně speciálně pro lovesouvenirs (38 x 35 cm)

 

Klára byla ručně ušita – má pohyblivý zobák, který se dá snadno ovládat prsty a tím tak dětem názorně ukázat, jak mají správně mluvit a artikulovat.  Při její výrobě byl zohledněn rozdíl ve velikosti dámské a pánské ruky, proto může maňáska oživit kterýkoliv z rodičů. Klára je vyrobena z hebkého bavlněného materiálu, který se snadno udržuje. Stane se kamarádkou na dlouhá léta, nejen jako maňásek, ale i jako plyšová hračka, neobsahuje malé části a proto je vhodná i jako hračka pro naše nejmenší.

Společnou hrou s dětmi rozvíjíte jejich vyjadřovací a motorické schopnosti a učíte se s nimi komunikovat pomocí gest a posunků. Je to velmi důležité pro jejich pozdější vývoj a jejich vyjadřovací schopnosti v dospělosti. Utužujete pouto mezi Vámi a budujete se svým dítětem vztah založený na společně strávených chvílích a srozumitelné komunikaci. Nezanedbatelným přínosem je i rozvoj jejich fantazie.

Chraňte své dítko před úžehem originálním bavlněným šátkem s ručně kresleným motivem berušek. Tento šátek je vyroben ze 100% bavlny a ozdoben barvami, které neobsahují žádné chemikálie. Šátek je dostatečně velký pro děti i dospělé. Při jeho výrobě autorka vycházela ze zkušeností s vlastními dětmi - testování tohoto výrobku měli na starost ti nejpovolanější.

Sada je doplněna voňavým mýdlem vyrobeným s použitím kvalitního glycerinu, bez použití chemických barviv a konzervantů. Lahodná ovocná vůně změní každou koupel v zážitek. Toto mýdlo je vyrobeno speciálně pro děti, zanechává jejich pokožku jemnou a hydratovanou. V každém mýdle je schována želvička, která bude mít po spotřebování mýdla úspěch, jako drobná hračka do vany.

Tato sada je dodávána v originálním vaku na záda, který poslouží velmi dobře jako baťůžek pro děti i dospělé – například pro přenášení Kláry. Tento vak byl vyroben speciálně pro lovesouvenirs, z kvalitní látky, kterou je možné – stejně jako Kláru – prát na 30°C.