Independent

,,Kdyby byli muži více spokojeni sami se sebou, byli by méně nespokojeni se svými ženami.”

Voltaire

 

Přinášíme Vám exkluzivní sadu, která byla sestavena z toho nejlepšího. Tato sada potěší každého muže, který je nezávislý a nebojí se říct svůj názor, bez ohledu na následky. Pro muže, který nejde s proudem a je hrdý na to, že je jiný. Rád se zasní i za bílého dne, na první pohled sympaťák a správný chlap.

 

3 790 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • pánský dřevěný motýlek (13 cm)
  • ručně šitá  kožená peněženka  s motivem motorky
  • zrnková káva Barist  Signature (500 g)
  • barevné stylové ponožky (vel. 43 - 45)
  • černé plnicí pero Lamy
  • ručně vyráběný pivní korbel ze zeleného skla (cca 600 ml)
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Buďte nepřehlédnutelný s designovým pruhovaným motýlkem, který byl vyroben ručně z ořechového dřeva a motiv byl vypálen laserem. Výborně se hodí k jakékoliv košili, ke svatebnímu obleku i na promoci. Díky svému způsobu zapínání je velmi praktický. Oceníte to zejména v okamžiku, kdy je potřeba stihnout maximum činností za minimální čas.

Kvalitní koženou peněženku oceníte zejména v situacích, kdy je potřeba udělat dojem. Byla vyrobena ručně z pravé kůže a ozdobena motivem motorky Harley.

Barevné proužkované ponožky v elegantní červeno-bílé kombinaci se stanou oblíbeným doplňkem Vašeho stylu. Jsou decentní, ale přesto upoutají pozornost. Byly vyrobeny v České republice z kvalitní česané bavlny.

Vychutnejte si lahodnou kávu, kterou jsme pro Vás objevili v Jeseníkách. Pomalé pražení dodává kávě nezaměnitelnou chuť a intenzivní vůni. Nejlepší káva je čerstvě mletá, proto ji dodáváme v zrnkové podobě. Aby nebyla hned pryč, vybavili jsme tuto sadu hned půlkilovým balením.

Psaní plnícím perem se stalo velmi módní záležitostí, protože ručně psané vzkazy mají v době moderních komunikací svoje zvláštní kouzlo a na první pohled zaujmou. Nebojte se být jedineční a originální. Plnicí pero Lamy bylo vyrobeno v Německu, ve firmě, která si velmi zakládá na kvalitě a tradici.

Pomyslnou třešničkou na dortu této sady je pivní korbel, který byl vyroben jako historická replika z přelomu 14. a 15. století. Způsob jeho výroby se za staletí příliš nezměnil. Jedná se o originální zelené sklo z českých hutí a skláren, které bylo vyrobeno podle originální předlohy ze 14. století. Ojedinělá zelená barva je způsobena příměsí oxidů železa ve sklářském písku. Zdánlivě křehké lesní sklo je pevné a odolné, a to díky technologii pomalého chlazení v chladících pecích. Pivní pohár z lesního skla promění každý okamžik v nezapomenutelnou událost.

Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně v České republice.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Dekorace a květiny nejsou součástí sady.