Mauritius Club

„Úspěšný člověk je ten, který ráno vstane, večer si lehne a mezitím dělá, co ho baví.”
Bob Dylan

 

Vítáme Vás v elegantním přímořském Mauritius Clubu. Slunce zapadá za obzor a na pláži se pomalu rozjíždí exkluzivní párty. Jsou zde zajímaví lidé ze všech koutů světa, kteří mají svému okolí co nabídnout a čím zaujmout. Všichni jsou elegantní, přitažliví a styloví. Lidé zde jsou svobodní a nespoutaní. Při cestě k jejich cíli je nedokáže nic zastavit, překážky překonávají lehce jako mořský vítr. Všechno je možné a všechno je na dosah, pokud člověk věří ve svůj cíl.

3 290 Kč
Můžeme doručit do:
20.11.2019
Skladem

Sada obsahuje

  • pánský dřevěný motýlek (13 cm)
  • ručně šitá kožená peněženka z pravé kůže
  • rum Beach House Spiced (0,7 l)
  • 2 likérové sklenky Bohemia crystal (65 ml)
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Na cestu do společnosti se vybavte designovým motýlkem, který byl ručně vyroben z ořechového dřeva a ozdoben laserem. Je nadčasový, hodí se na plážovou párty i do vybrané společnosti.

Udělejte dojem koženou peněženkou, ručně šitou a ozdobenou motivem historické plachetnice. Ukažte svému okolí, že kladete důraz na kvalitu a víte co se nosí.

Důležitou součástí této sady je Rum Beach House. Pochází z Mauritia, který se nachází asi 900 km východně od Madagaskaru. Díky vulkanické půdě a tropickému klimatu se tu velmi daří pěstování cukrové třtiny. Beach house spiced rum patří mezi špičku kořeněných rumů, nejen svým originálním stylem. Vyrábí se z nejlepší cukrové třtiny na Mauritiu. Spojuje v sobě výjimečně harmonickou kořenitou chuť, která je obohacena o tropické tóny. Ve vůni je dominantní červený pomeranč, med a tabák, později náznak perníku a zázvoru. Chuť je jemná, delikátně sladká. 

Na kvalitní rum jsou potřeba odpovídající skleničky. V této sadě jsou dvě, která byly ručně vyrobeny v české sklárně, která si již dlouhá léta potrpí na nejvyšší kvalitu.

Sada je dodávána v dřevěném boxu, který byl vyroben ručně v České republice.

Zákaz prodeje alkoholických nápojů mladším 18 let.

Dřevěná a květinová dekorace nejsou součástí sady.