Odpoledne ve Versailles

„Pravá láska je, když nepřemýšlíme a jako mořští plavci se vrhneme z útesu po hlavě rovnou do příboje vln.“

Johannes Eckhart

 

Vydejte se po stopách francouzských urozených králů do Versailles. Kochejte se nepopsatelnou krásou dokonalých zahrad a nechte svoji mysl plynout na vánku plném lahodné vůně plnokvětých růží. Úchvatná barva jejich okvětních lístků bude neustále s Vámi v podobě hedvábného šátku, který prozáří každý všední den a vždy Vás přenese nazpět do pomalu plynoucího odpoledne ve Versailles.

2 790 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • ručně malovaný růžový šátek z přírodního hedvábí (90 x 90 cm)
  • náramek z vinutých skleněných perel
  • sůl do koupele s vůní růží (150 g)
  • růžový roller Lamy
  • velké glycerinové mýdlo ( 23 x 8 cm)
  • šumivá koupelová sůl s vůní růží (50 g)
  • ozdobný váček s vyšitým logem lovesouvenirs pro uchování vinutých perel (13 x 10 cm)
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Zamilujte se do opravdu velkého (90*90cm) hedvábného šátku, který byl vyroben ze 100% hedvábí a ručně namalován. Díky způsobu výroby je každý šátek originál, na světě se nenajdou dva úplně totožné. Autorka při malbě vychází ze svého nitra a do svých maleb vkládá lásku ke své práci a celé své srdce.

Ozdobte se jedinečným náramkem, který byl vyroben ručně z českého skla, které má stoletou tradici a je známé v celém světě svojí kvalitou. Každý korálek je originál a nikdy se nepodaří vytvořit dva stejné. Jedná se o jemný a přitom výrazný šperk, který podtrhne Vaši osobnost a dodá Vašemu outfitu francouzský šarm.

Po náročném dni si připravte relaxační wellness s kvalitní růžovou solí, která obsahuje okvětní lístky královny květin. Vaše pokožka bude provoněná a jako znovuzrozená a budete se cítit báječně.

Svoje každodenní poznatky si zapište exkluzivním růžovým Rollerem německé značky Lamy. Luxusní psací potřeby se v poslední době stávají vysoce módní záležitostí. Bude perfektně doplňovat růžový hedvábný šátek, a okamžitě si jej zamilujete pro lehkost psaní a exkluzivitu precizního německého zpracování.

Představujeme Vám exkluzivní glycerinové mýdlo, které skvěle provoní Váš interiér neopakovatelnou vůní. Je vyrobeno z kvalitního glycerinu, který ošetřuje pokožku Vašich rukou. Toto mýdlo si lehce naporcujete nožem a použijete jako klasické mýdlo.  

Dopřejte si luxusní koupel se solí, kterou Vám přinášíme v šumivé variantě. Udělejte si chvilku pro sebe a nechte se unášet hebkou vůní francouzských růží.

Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně v České republice, pouze roller byl vyroben v  Německu v rodinné firmě s dlouholetou tradicí. 

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Dekorace a květiny nejsou součástí sady.