Pejsek pup(p)et

Maňásek Pejsek, jako by vypadl z pohádky O pejskovi a kočičce. Tato sada je ideální jako zajímavý dárek, který podporuje psychický i motorický rozvoj dítěte. Pejskova sada potěší každého malého oslavence.

990 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • plyšový maňásek Pejsek (26 cm)
  • ručně malovaný bavlněný šátek s motivem berušek (74 x 94 cm)
  • glycerinové ovocné mýdlo se želvičkou (7 cm)
  • originální vak na záda s vyšívaným logem - vyrobeno v chráněné dílně speciálně pro lovesouvenirs (38 x 35 cm)

 

Maňásek Pejsek je vyroben z kvalitního bavlněného materiálu, který je odolný a přitom hebký. Při jeho výrobě byl zohledněn rozdíl ve velikosti dámské a pánské ruky, proto může maňáska oživit kterýkoliv z rodičů. Pejsek se stane kamarádem na dlouhá léta, nejen jako maňásek, ale i jako plyšová hračka – společník do kočárku, protože je vyrobena tak, aby byla vhodná pro děti už od jejich narození.

Společnou hrou s dětmi rozvíjíte jejich vyjadřovací a motorické schopnosti. Je to velmi důležité pro jejich pozdější vývoj a jejich vyjadřovací schopnosti v dospělosti. Utužujete pouto mezi Vámi a budujete se svým dítětem vztah založený na společně strávených chvílích a srozumitelné komunikaci. Nezanedbatelným přínosem je i rozvoj jejich fantazie.

Chraňte své dítko před úžehem originálním bavlněným šátkem s ručně kresleným motivem berušek. Tento šátek je vyroben ze 100% bavlny a ozdoben barvami, které neobsahují žádné chemikálie. Šátek je dostatečně velký pro děti i dospělé. Při jeho výrobě autorka vycházela ze zkušeností s vlastními dětmi - testování tohoto výrobku měli na starost ti nejpovolanější.

Sada je doplněna voňavým mýdlem vyrobeným s použitím kvalitního glycerinu, bez použití chemických barviv a konzervantů. Lahodná borůvková vůně změní každou koupel v zážitek. Toto mýdlo je vyrobeno speciálně pro děti, zanechává jejich pokožku jemnou a hydratovanou. V každém mýdle je schována želvička, která bude mít po spotřebování mýdla úspěch, jako drobná hračka do vany.

Tato sada je dodávána v originálním vaku na záda, který poslouží velmi dobře jako baťůžek pro děti i dospělé – například pro přenášení Pejska. Tento vak byl vyroben speciálně pro lovesouvenirs, z kvalitní látky, kterou je možné – stejně jako Pejska – prát na 30°C.