Povídání s Emilem

Hroch Emil je naprosto speciálním hostem v našich dětských sadách. Rádi bychom Vám jej představili. Jedná se o specialistu ve svém oboru – byl vytvořen, aby pomáhal dětem i jejich rodičům s výukou logopedie. Vady řeči jsou v dnešní době něčím velmi běžným. Náš hroch logopedik Vám pomůže vypořádat se s problémy řeči hravou a zábavnou formou. Děti se učí nejlépe formou hry – taková činnost pro ně nepředstavuje stres, ale zábavu. Každá logopedická lekce pro ně bude zážitkem a při správném vedení z Vaší strany se své řečové vady velmi rychle zbaví. Hrocha Emila používá nejeden odborník, který se problematikou logopedie zabývá a každý z nich Vám velmi ochotně poradí, jak s ním správně pracovat. Hroch Emil je však i zajímavou hračkou, nejenom pro výuku logopedie. Zaručeně zaujme a pobaví.

1 890 Kč
Můžeme doručit do:
3.8.2021
Skladem

Sada obsahuje

  • plyšový maňásek Hroch ( 40 cm)
  • ručně malovaný bavlněný šátek s motivem koček (74 x 94 cm)
  • glycerinové ovocné mýdlo se želvičkou (7 cm)
  • originální vak na záda s vyšívaným logem - vyrobeno v chráněné dílně speciálně pro lovesouvenirs (38 x 35 cm)

 

Emil byl ručně ušit jako maňásek – má pohyblivý jazyk, který se dá snadno ovládat prsty a tím tak dětem názorně ukázat, jak mají správně vyslovovat.  Při jeho výrobě byl zohledněn rozdíl ve velikosti dámské a pánské ruky, proto může maňáska oživit kterýkoliv z rodičů. Je vyroben z hebkého bavlněného materiálu, který se snadno udržuje. Hroch se stane kamarádem na dlouhá léta, nejen jako maňásek, ale i jako plyšová hračka.

Společnou hrou s dětmi rozvíjíte jejich vyjadřovací a motorické schopnosti a učíte se s nimi komunikovat pomocí gest a posunků. Je to velmi důležité pro jejich pozdější vývoj a jejich vyjadřovací schopnosti v dospělosti. Utužujete pouto mezi Vámi a budujete se svým dítětem vztah založený na společně strávených chvílích a srozumitelné komunikaci. Nezanedbatelným přínosem je i rozvoj jejich fantazie.

Chraňte své dítko před úžehem originálním bavlněným šátkem s ručně kresleným motivem berušek. Tento šátek je vyroben ze 100% bavlny a ozdoben barvami, které neobsahují žádné chemikálie a jsou vhodné i pro použití při citlivé pleti. Šátek je dostatečně velký pro děti i dospělé. Při jeho výrobě autorka vycházela ze zkušeností s vlastními dětmi, testování tohoto výrobku měli na starost ti nejpovolanější.

Sada je doplněna voňavým mýdlem vyrobeným s použitím kvalitního glycerinu, bez použití chemických barviv a konzervantů. Lahodná borůvková vůně změní každou koupel v zážitek. Toto mýdlo je vyrobeno speciálně pro děti, zanechává jejich pokožku jemnou a hydratovanou. V každém mýdle je schována želvička, která bude mít po spotřebování mýdla úspěch, jako drobná hračka do vany.

Tato sada je dodávána v originálním vaku na záda, který poslouží velmi dobře jako baťůžek pro děti i dospělé – například pro přenášení Emila. Tento vak byl vyroben speciálně pro lovesouvenirs, z kvalitní látky, kterou je možné – stejně jako Emila – prát na 30°C.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.