Ráno v Paříži

,,Kdykoliv jsem odolal pokušení, bylo to krásné; ale když jsem mu podlehl, bylo to ještě krásnější. ”

Christian Johann Heinrich Heine

 

Sestavili jsme pro Vás tuto elegantní dárkovou sadu pro ženy romantické i moderní. Přeneste se na okamžik do jiskrného rána v metropoli Francie. Město oddechuje po náročné noci, ale vy se probouzíte do nového vzrušujícího rána. Den voní láskou, úžasnými zážitky a nedočkavým očekáváním. Slyšíte hluk provozu z rušné třídy nedaleko, který se mísí se zpěvem ptáků a tóny z akordeonu. Máte touhu se zamilovat a prožít svůj romantický sen ve městě lásky.

2 100 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • ručně malovaný hedvábný šál z přírodního hedvábí (130 x 35 cm)
  • růžové víno Dámská záležitost (0,7 l)
  • glycerinové růžové mýdlo (100 g)
  • mýdlenka z bukového dřeva
  • náramek z vinutých skleněných perel
  • šumivá koupelová sůl s vůní růže (50 g)
  • glycerinová růže (6 cm)
  • hydratační krém s růžovým extraktem (50 ml)
  • ozdobný váček s vyšitým logem lovesouvenirs pro uchování vinutých perel (13 x 10 cm)
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (38 x 35 cm)

 

Zamilujte se do ručně malovaného hedvábného šálu, který byl vyroben ze 100% přírodního hedvábí. Díky svému přirozenému UV faktoru Vás ochrání před slunečními paprsky. Jeho autorka při výrobě vkládá do své malby celé své srdce a lásku. Proto vznikají naprosté originály – každý šátek je jiný než ostatní, nikdy nevzniknou dva stejné.  

Dopřejte si chvilku před východem slunce s dobrým lehkým vínem, které je jiskrné jako sama Paříž. Elegantně růžové a sladké jako láska. Město se na okamžik ztiší a vy jej uslyšíte vydechnout, než se probudí do dalšího rušného dne.

Ozdobte se elegantním skleněným náramkem z vinutých perel, který je díky svému způsobu výroby originálem. Každý korálek je vyráběn ručně z původního českého skla, nikdy se nepodaří vyrobit dva úplně stejné. Každý skleněný náramek je naprosto jedinečný jako Vy sama.

Osvěžte svoji pleť po náročné noci hydratačním krémem s obsahem růžového extraktu. Tento jemný přírodní krém obnoví Vaši pokožku a zanechá ji sametově hebkou, zářivou a jemně provoněnou. Byl vyroben bez použití jakýchkoliv chemických látek – aromat, barviv či konzervantů s ohledem na maximální péči o Vaši pokožku.

Vzpomeňte si na dětství s glycerinovou růží, kterou můžete vložit mezi čisté prádlo ve skříni. Vaše oblečení bude svěže vonět po dlouhé týdny. Tuto růži můžete použít kdekoliv v domě jako dekoraci – delikátně a intenzivně voní, nebo si s ní umýt ruce – byla vyrobena z kvalitního glycerinu, který zanechá pokožku ošetřenou a zářivě hydratovanou.

Udělejte si svoji tichou osobní chvíli v horké koupeli s růžovou koupelovou solí, která byla obohacena o plátky červených růží. Pro Váš maximální komfort ji dodáváme v šumivé formě.

Poslední součástí této sady je červené glycerinové mýdlo s obsahem růžových lístků. Je vhodné pro každodenní použití, díky obsahu kvalitního glycerinu zanechá pokožku jemnou a hydratovanou. Pro zachování maximální kvality doporučujeme uchovávat na ručně vyráběné mýdlence, která byla vyrobena ze světlého bukového dřeva.

Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně v České republice.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Dekorace a květiny nejsou součástí sady. 

Zákon prodeje alkoholu mladším 18 let.