Road King

,,Statisticky bylo dokázáno, že na každého muže, který dosáhne věku 85 let, připadá sedm žen - to už je ale, bohužel, pozdě.“

Hoel Sigurd

 

Vybrali jsme pro Vás luxusní pánskou sadu, s nádechem motorkářského života. Vydejte se na stylovou cestu rebela, který upřednostňuje kvalitu a nebojí se všem ukázat, že je prostě jiný, než ostatní.

3 690 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • barevné stylové ponožky (vel. 43 - 45)
  • lahvové víno Pálava, výběr z hroznů 2015 (0,7 l)
  • zrnková káva Barist signature (500 g)
  • ručně šitá peněženka z pravé kůže
  • pánský dřevěný motýlek (13 cm)
  • plnicí pero Lamy černé
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Dolaďte svůj outfit ručně vyráběným dřevěným motýlkem s černými pruhy, který se stane Vaším nejoblíbenějším módním doplňkem. Svojí univerzální barvou se hodí k jakékoliv košili, včetně černé motorkářské. Zapínání je na pásek, pohodlně se nosí a jeho životnost je velmi dlouhá.

Udělejte radost koženou, ručně šitou peněženkou s vypáleným motivem motorky Harley Davidson. Materiál je příjemný na omak, pravá kůže je velmi kvalitní materiál a ruční výroba zaručuje, že Vám peněženka bude sloužit dlouhá léta.

Psaní plnícím perem se stalo velmi módní záležitostí, protože ručně psané vzkazy mají v době moderních komunikací svoje zvláštní kouzlo a na první pohled zaujmou. Nebojte se být jedineční a originální.

Stylové barevné ponožky jsou vyrobeny z velmi kvalitní česané bavlny, která Vám zaručuje maximální komfort. Každý pár je originální, výrobce v nich záměrně pozměňuje vzor, takže nenajdete dvoje naprosto totožné. Kombinace červené a bílé je nadčasová a zaručeně přitáhne pozornost Vašeho okolí.  

Vychutnejte si pořádnou porci luxusní kávy, která je pražena v samém srdci Jeseníků. Pomalý způsob pražení jí dodává specifické jemné aroma a intenzivní chuť. Nejlepší je káva čerstvě namletá, proto ji dodáváme v zrnkové podobě, kterou si sami připravíte. V naší dárkové sadě jí najdete pořádnou porci -  celých 500 gramů. 

Nezanedbatelnou součástí je víno Pálava, výběr z hroznů, 2015 z vinařství  Čejkovice. Podávejte při ideální teplotě 10 - 12°C, nejlépe k sýrům a drůbeži, v dobré společnosti. Rok 2015 přinesl velmi pěkná vína a tato Pálava je toho důkazem. 

Výrobky v této stylové pánské sadě jsou vyrobeny ručně v České republice, kromě pera, jenž bylo vyrobeno v Německu v rodinné firmě, která se jejich výrobě věnuje po generace.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Chilli a dekorace nejsou součástí dárkové sady. 

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.