Vánek z Normandie

„Skutečná láska se nikdy nevyčerpá, a když se obrátíš k té pravé studni, bude tím štědřejší, čím více z ní budeš pít.“

Antoine de Saint – Exupéry

 

Pečlivě jsme pro Vás vybrali tuto svěží mátovou sadu. Jemná energická vůně  ohromí a přenese Vás na tiché mořské pobřeží, které voní jiskrným nekonečným prostorem mořské hladiny. Zavřete oči a zasněte se nad dalekými cestami, které vedou na neznámá daleká místa, kde Vás čeká něco nepoznaného a lákavého.

1 690 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • ručně malovaný šátek z pravého hedvábí (90 x 90cm)
  • brož ve tvaru Jelínka (8 cm)
  • koupelová sůl s mátou (150 g)
  • šumivá koupelová sůl  s mátou (50 g)
  • šumivá koupelová sůl s ošetřující aloe vera (50 g)
  • glycerinové mátové mýdlo (100 g)
  • přírodní mýdlo s obsahem spiruliny a extraktu konvalinky (100 g)
  • mýdlenka z bukového dřeva
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs (36 x 30 x 12 cm)

 

Zahalte se do modrozeleného ručně malovaného šátku, ze 100% hedvábí, který je lehký jako mořský vánek. Díky svému rozměru 90*90cm Vám velmi dobře poslouží jako ochrana před sluncem v horkém létě a před nepříjemným chladem zlatého podzimu. Každý šátek je malovaný ručně, takže se jedná o naprostý originál.

Podtrhněte svůj styl ručně ušitým jelínkem mátové barvy. Určitě se stane Vaší oblíbenou broží, kterou hravě doplníte jakýkoliv elegantní outfit. Jelínci se v poslední době stali velmi módní záležitostí, jejich nositelka dává svému okolí jasně najevo, že jí moderní styl není cizí.

Rozmazlete svoji pokožku ručně vyráběným přírodním mýdlem se spirulinou a konvalinkou. Delikátní složení mýdla Vaši pokožku vyživí a hloubkově hydratuje. Jemná svěží vůně, kterou na Vaší pokožce zanechá, Vás bude ještě dlouho provázet.

Připravte si svěží regenerační koupel s mátovou solí. Přírodní sůl zanechá Vaši pokožku úžasně jemnou na dotek a krásně provoněnou. Přírodní sůl používejte dle svého individuálního uvážení, nedoporučujeme však použít naráz velké množství soli.

Pro každodenní používání jsme pro Vás vybrali mátové mýdlo vyrobené za použití kvalitního glycerinu, které bude sloužit jako funkční a dekorativní součást Vaší koupelny. Glycerin dokonale osvěží pokožku Vašich rukou a zanechá na ní jedinečnou vůni. Glycerinové i přírodní mýdlo doporučujeme odkládat na vyřezávanou dřevěnou mýdlenku, která Vašemu mýdlu zabezpečí dlouhou životnost a nejvyšší kvalitu.

Dopřejte si dokonalou koupel se dvěma šumivými solemi – mátovou a ošetřující aloe vera. Vaše pokožka bude ošetřená a provoněná. Pěstící bylinné složky v solích obsažené zanechají Vaši pokožku hydratovanou a sametově hebkou. Sůl rozpusťte v koupeli a relaxujte.

Všechny výrobky v této luxusní sadě byly vyrobeny ručně v České republice.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Dekorace a květiny nejsou součástí sady.