Víkend v Zadaru

„Člověk nežije tolik z lásky, kterou přijímá, jako mnohem více z té, kterou daruje.“

Marie – Terezie

 

Vytvořili jsme pro Vás luxusní dárkovou sadu, která voní jihem a ovocem, které zrálo na slunci. Jedná se o ideální dárek pro ženu, která je plná života, ráda poznává nové krajiny a cestuje, ale i pro tu, která nachází své štěstí ve svém domově. Pro ženu energickou, která miluje pohyb a tanec, ale i pro tu, která po obědě usne u pohádky. Měsíček ze zahrádky se snoubí se šťavnatým pomerančem a něžným heřmánkem, který ukonejší Vaše smysly.

1 990 Kč
Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem

Sada obsahuje

  • ručně malovaný šátek z přírodního hedvábí (90x90cm)
  • mandarinkový přírodní šampon  (200 ml)
  • přírodní krém na ruce s lanolinem (50 ml)
  • sypaný čaj Indiánské léto (50 g)
  • sypaný ovocný čaj Tropické léto (50 g)
  • šumivá koupelová sůl s vůní  heřmánku (50 g)
  • šumivá koupelová sůl s vůní  měsíčku (50 g)
  • glycerinové měsíčkové mýdlo (100 g)
  • přírodní pomerančové mýdlo (100 g)
  • dřevěný, ručně vyrobený box s vypáleným logem lovesouvenirs ( 36 x 30 x 12 cm)

 

Ozdobte se ručně malovaným šátkem z přírodního hedvábí, který Vás ochrání před pálivým sluncem. Jedna polovina šátku je ozdobena květinovým motivem, druhá je plná barev, aby ladil k jakémukoliv outfitu.

Rozmazlete své smysly exkluzivním mandarinkovým šamponem, který voní tak, že byste se do něj chtěli zakousnout. Něžná vůně vydrží ještě dlouho umytí na Vašich vlasech. Vyroben s maximální péčí z vybraných surovin, bez použití jakýchkoliv chemických látek.

Vychutnejte si pečlivě vybrané sypané čaje, vhodné jako horký i studený nápoj s kostkami ledu, který osvěží a povzbudí. Šťavnaté ovoce Vás nadchne a okouzlí svou plnou a odvážnou chutí.

Nechte se hýčkat koupelovými solemi s vůní uklidňujícího heřmánku a léčivého protizánětlivého měsíčku. Vaše pokožka zůstane vyživená a obnovená, budete se cítit jako po proceduře v lázních.

Užijte si každý den jemnou delikátní vůni glycerinového měsíčkového mýdla, které pečuje o pokožku Vašich rukou. Mýdlo je určeno ke každodennímu použití, doporučujeme odkládat na mýdlenku ručně vyrobenou z bukového dřeva.

Rozmazlete Vaši pokožku rukou hutným poctivým krémem s lanolinem, který je vyroben bez použití chemických látek a barviv, s ohledem na maximální péči o pokožku rukou, který se rychle vstřebává a zanechává na Vašich rukou jemný film, který je chrání a pečuje o nehty. Praktické balení vhodné do kabelky, pro použití kdekoliv.

Pečujte o svoji pokožku přírodním mýdlem, které je vyrobeno s ohledem na vysokou kvalitu produktu s použitím přírodních olejů a extraktu ze šťavnatého pomeranče. Na Vaší pokožce zanechává úžasnou svěží vůni. Doporučujeme používat na pokožce celého těla, Vaše pokožka bude vděčná za tak citlivou a ohleduplnou péči.

Všechny výrobky v této luxusní  sady byly vyrobeny ručně v České republice.

Sada je zabalena do originálního recyklovatelného dřevěného boxu, který je vyroben ručně v České republice. Tento box se může vzhledem mírně lišit od vyobrazeného.

Dekorace a květiny nejsou součástí sady.