Náš příběh

Vybrali jsme to nejlepší, co Česká republika nabízí, a při výběru jsme byli velmi nároční. Poháněla nás potřeba vyplnit chronický nedostatek originálního, kvalitního a praktického dárkového zboží na českém trhu. Naší velkou motivací zůstává myšlenka, aby už nikdo nemusel zažívat podobné pocity zoufalství při nákupu dárku pro své nejbližší. Vytvořili jsme službu pro ty, kteří hledají originální, praktický a kvalitní dárek. Představili jsme si, jak musí vypadat dokonalá dárková sada, natolik univerzální, aby udělala radost a nikdy nezklamala. Dali jsme si práci s tím, aby naši zákazníci už žádnou práci neměli.

Myšlenka vytvořit lovesouvenirs spojila lidi, kteří smýšlejí stejným způsobem, kterým záleží, jestli se chovají ohleduplně ke světu, ve kterém žijí. Proto i při výběru a používání obalů pro naše dárky využíváme materiály, které jsou recyklovatelné a druhotně využitelné. Mnoho našich výrobků jsou bio kvality, vyráběny ekologicky šetrným způsobem k životnímu prostředí. Neobsahují nebezpečné chemikálie, které přímo i nepřímo poškozují lidské zdraví. Pokud darujete dárek z lovesouvenirs, máte jistotu, že věnujete to nejlepší.

Jsme patrioti, milujeme svoji zemi a podporujeme šikovné lidi, kteří zde žijí. Protože se s většinou našich dodavatelů známe osobně, pečlivě hlídáme kvalitu výrobků, které Vám nabízíme. Rozhodli jsme se, že nebudeme prodávat jen tak nějaké dárky, ale budeme prodávat lovesouvenirs. Jsou to výrobky, do kterých se zamilujete Vy i obdarovaný. Dárek od Vás se bude každý den používat a udělá radost znova a znova.

Jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit lovesouvenirs. Věříme, že Vám budou přinášet stejnou radost, jakou přinášejí nám.

_MG_7423